O nas

NASZA HISTORIA

 

Koło Naukowo-Techniczne Space&Robotics powstało w pełni z inicjatywy uczniów ZSP1 w Tomaszowie Mazowieckim. Inspiracją do jego założenia były obserwacje globalnych firm z branży inżynierii kosmicznej oraz ich wpływu na przyszłość naszej cywilizacji. Obecne czasy na każdym kroku pokazują nam, że rozwój technologiczny staje się przyszłością, to co powstało wczoraj, jutro będzie w każdym domu. Na przestrzeni ostatnich 20 lat powstało wiele innowacyjnych firm, których założyciele spojrzeli w gwiazdy i przypomnieli sobie, że nasza planeta i życie na niej nie jest niezniszczalne. Rozmyślając nad tym problemem zaczęli tworzyć nowe rozwiązania, które pomogą nam się zabezpieczyć przed czarnymi scenariuszami. Założyciele KNT Space&Robotics obrali sobie za cel rozwinąć w młodym pokoleniu poczucie odpowiedzialności za przetrwanie naszego gatunku i nauczyć ich jak można to osiągnąć dzięki nowej technologii. 

 

Koła Naukowo-Techniczne to dopiero początek

Organizacje takie jak nasza to świeży pomysł, do roku 2020 nikt nie pomyślałby, że taka struktura ma szansę i może sobie dobrze radzić w murach szkoły średniej. Stopniowo będziemy pomagać organizować Koła uczniowskie również w innych szkołach, na tle szkolnych kół nasze wyróżnia motywacja uczniów. Powszechnie wiadomo, że mając własną firmę staramy się bardziej niż pracując u kogoś, w naszym Kole wykorzystaliśmy to jako fundament pozwalający nam na niezwykle szybki rozwój projektów. Jesteśmy jedną wielką wspólnota i każdy ma tutaj takie same możliwości, dlatego każdy stara się jak może.

 

 

Sklep Botland

Naszym głównym sponsorem jest internetowy sklep elektroniczny Botland.com, pozyskujemy od nich niezbędne części do naszych projektów, które cechują się wysoką jakością wykonania, a cała procedura dostarczenia części jest szybka i sprawna. 

 

Blog Botland

Sprawdź nas: